Opltová Kateřina
Číslo položky: 9490
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 40 cm, nerámováno
o autorovi: 8.12.1957 Praha - 23.4.2003
malířka, kreslířka
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

10.02.2020 20:10

1 500,00 Kč 14.1.2020 09:11:49