Nesignováno .
Číslo položky: 5483
popis: Olej na plátně, rozměr 129 x 70,5 cm, Pozdně barokní dílo /Olomoucké baroko/ s výjevem stětí svaté Barbory .Rám poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
30 200 Kč