Číslo položky: 9583
Z cyklu - Sen noci svatojánské
popis: Litografie, rozměr ve výřezu pasparty : 44 x 32 cm, signováno a datováno tužkou zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
21 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |