Číslo položky: 9491
Láska nebeská
popis: Olej na plátně, 73,5 x 59 cm, nesignováno. Na rubu přípis, posoudil a autorství určil historik umění František Xaver Harlas
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
39 000 Kč
39 000 Kč
27 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |