Nesignováno .
Číslo položky: 9488
Moje sledované obrazy Vyhnání ztraceného syna
popis: Olej na dřevě, rozměr 56 x 72 cm. Autorem je pravděpodobně Simon de Voos.
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
90 000 Kč