Číslo položky: 9156
Dívka v korzetu
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |