Stěhule Karel
Číslo položky: 9365
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 39,5 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 2.5.1899 v Praze a zemřel 15.9.1975 v Praze.
Žák J. Bendy na umělecko průmyslové škole v Praze.
Vyvolávací cena:
300 Kč
400 Kč