Číslo položky: 9460
Kočovníci
popis: Olej na dřevě, rozměry : 30 x 45 cm.Signováno, na rubu označeno autorovým razítkem.
Vyvolávací cena:
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
20.11.2019 20:04
2 400,00 Kč | 20.11.2019 14:21:13 |