Číslo položky: 9451
Stařík s dýmkou
popis: Olej na dřevě, rozměry : 31,5 x 25,5 cm, řezaný rám povrchově poškozený
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |