Číslo položky: 5476
Lešetinský kovář
popis: Olej na dřevě, rozměr 80,5 x 120,5 cm, signováno nečitelně vlevo dole, datováno 36., rám poškozen. Velkoformátový obraz z motivem odbojného kováře podle básně Svatopluka Čecha.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |