Autor nezjištěn
Číslo položky: 5476
Moje sledované obrazy Lešetinský kovář
popis: Olej na dřevě, rozměr 80,5 x 120,5 cm, signováno nečitelně vlevo dole, datováno 36., rám poškozen. Velkoformátový obraz z motivem odbojného kováře podle básně Svatopluka Čecha.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč