Číslo položky: 9450
Čínské pivoňky - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 120 cm. Autorský řezaný rám, jeden roh poškozen.
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |