Číslo položky: 9456
Studna v Karlachových sadech
popis: Litografie, rozměry: 46,5 x 47 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
22 100 Kč
22 100 Kč
20 100,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |