Číslo položky: 5475
Ruská žena v červených šatech
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 21,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole azbukou N.Bakulin. Jen v paspartě nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |