Nesignováno .
Číslo položky: 9432
Moje sledované obrazy Krajina s vysokými stromy
popis: Olej na plátně, rozměry: 63 x 79 cm.
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč

20.11.2019 20:24