Číslo položky: 9431
Tvrz u jezera
popis: Olej na plátně, rozměry: 42,5 x 59 cm. Dosignováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
20.11.2019 20:14
5 000,00 Kč | 20.11.2019 19:37:26 |