Laszlo Neogrady - označeno
Číslo položky: 9390
Moje sledované obrazy Zimní les s řekou
popis: Olej na plátně, rozměr 58 x 88 cm
o autorovi: 1896-1962
Budapešťský malíř, krajinář a portrétista, syn významného malíře Antala Neográdyho. Studoval na Maďarské akademii výtvarných umění u Ede Balla. Specializoval se na realisticky pojaté zimní krajiny. Je zastoupen v mnoha soukromých i veřejných sbírkách.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč