Mužík Vilém
Číslo položky: 9393
popis: Olej na plátně, rozměr 54,5 x 43 cm
o autorovi: Narodil se 15. 11. 1902 v Brně a zemřel v roce 1978 tamtéž.

Studoval u profesorů F. Thieleho, W. Nowaka, J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze. Člen KVU Aleš a SVU v Brně. Zastoupen ve sbírkách Muzea města Brna a jinde.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč