Nesignováno .
Číslo položky: 9311
Moje sledované obrazy Barokní zátiší se zeleninou a ptáky
popis: Olej na plátně, rozměr 46,5 x 71,5 cm, přiložen posudek od PhDr. Miloslava Vlka
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
29 000 Kč