Číslo položky: 9359
Stromy ve větru - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 120 x 165 cm, signováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |