Číslo položky: 9332
Ruina
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 65 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |