Havel Vladimír
Číslo položky: 9332
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 65 cm, nesignováno, zaskleno
o autorovi: Narodil se 7.2.1904 v Malšovicích.

Studoval na Státní odborné škole pro umělecké zpracování kovů v Hradci Králové. V letech 1945-1946 studoval na Akademii výtvarných umění u prof. Nejedlého. Maloval krajiny a zátiší.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 500 Kč