Číslo položky: 5470
Strašidlo
popis: Tuš/akvarel, rozměr listu 38 x 24,5 cm, signováno dole uprostřed M. Váša, volný list - nerámováno Autor ilustrací k známé knize z roku 1961 BUBÁCI ANEB MALÝ PŘÍRODOPIS DUCHŮ, PŘÍZRAKŮ A STRAŠIDEL.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
900 Kč
900 Kč