Váša Miroslav
Číslo položky: 5470
popis: Tuš/akvarel, rozměr listu 38 x 24,5 cm, signováno dole uprostřed M. Váša, volný list - nerámováno Autor ilustrací k známé knize z roku 1961 BUBÁCI ANEB MALÝ PŘÍRODOPIS DUCHŮ, PŘÍZRAKŮ A STRAŠIDEL.
o autorovi: 16. května 1920, České Budějovice – 14. srpna 1996, Praha) byl český malíř, grafik a ilustrátor. Věnoval se především knižním ilustracím a návrhům knižních obálek a také užité a propagační grafice.
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč