Reiniš Michal
Číslo položky: 9367
Moje sledované obrazy Broken Toy - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 105 x 92 cm, nerámováno, místy krakeláž
o autorovi: * 12.3.1961 Varnsdorf (Děčín) ilustrátor a malíř
Studoval u prof. O.Oplta na AVU v Praze (1986). Byl členem Armádního výtvarného studia v Praze. V roce 1988 se zůčastnil Salonu pražských výtvarných umělců a výstavy Armádního výtvarného studia v pražském Mánesu. Zastoupen ve sbírkách GVU v Hradci Králové. Nyní se věnuje reklamě a Airbrushi.
Výstavy
Salón pražských výtvarných umělců '88, Park kultury a oddechu Julia Fučíka, Praha
1989/01/31 - 1989/03/12
Mladí Janu Bauchovi, Galerie Václava Špály, Praha
1989/03 - 1989/04
Přírůstky sbírek 1983-1988 (obrazy, plastiky), Krajská galerie, Hradec Králové
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč