Číslo položky: 9367
Broken Toy - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 105 x 92 cm, nerámováno, místy krakeláž
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč