Neznačeno
Číslo položky: 9309
Moje sledované obrazy Fotografie Adolfa Borna
popis: Fotografie, rozměr ve výřezu 43 x 29,5 cm, zaskleno, fotografie velmi mírně poškozena, vlastnoruční podpis Adolfa Borna
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč