Číslo položky: 9299
Tetřev
popis: Olej na plátně, rozměr 63 x 78 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč
19.11.2019 21:14
2 800,00 Kč | 18.11.2019 10:08:44 |