Číslo položky: 9273
Skalnatá krajina na Balkáně
popis: Olej na lepence, rozměry: 50 x 64 cm, datováno 1913, dobový rám - poškozený
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |