Dietrich Georg
Číslo položky: 5461
Moje sledované obrazy Pestrá kytice se slunečnicemi
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 52 cm, signováno vpravo dole Georg Dietrich 1938
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč