Glier Karl
Číslo položky: 9039
popis: 2X olej na sololitu, rozměry 65 x 75 a 75 x 65 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč