Číslo položky: 9039
Moře a řeka
popis: 2X olej na sololitu, rozměry 65 x 75 a 75 x 65 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |