Burgaritzky Jacob Josef
Číslo položky: 9040
popis: Olej na plátně, rozměr 47 x 92 cm, nerámováno
o autorovi: Rakouský malíř žijící v letech 1836 -1890. Věnoval se hlavně krajinomalbě.

(Wikipedia)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč