Wallner Anton
Číslo položky: 5459
popis: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vlevo dole A. Wallner, obraz v autorském rámu. Odhadní cena 25 000 - 35 000 Kč. Kvalitní ukázka rakouské krajinomalby z poloviny 19.století.
o autorovi: WALLNER Anton, 1801 - 1863 Rakousko . Malíř romantických scén. Působil převážně ve Vídni.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 600 Kč