Číslo položky: 5458
Portrét nadporučíka
popis: Olej na dřevěné desce, rozměr 61 x 44,5, nesignováno.Velmi kvalitní malba.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
07.11.2017 19:20