Pelez Fernard
Číslo položky: 9034
popis: Olej na desce, rozměr viditelné plochy 19 x 14 cm, malba poškozena
o autorovi: Narození: 18. ledna 1843, Paříž, Francie
Úmrtí: 7. srpna 1913, Paříž, Francie
byl francouzský malíř španělského původu, který pracoval v Paříži.

Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 500 Kč