Číslo položky: 9034
Dvě dámy
popis: Olej na desce, rozměr viditelné plochy 19 x 14 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč