Berghauer Gottlieb (Horyna Bohumil)
Číslo položky: 9042
popis: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 84 cm, nerámováno, malba mírně poškozena
o autorovi: Narozen 1910 v Rosicích u Brna - zemřel 1972 v Brně, všestranný malíř. Vyšel z postsecesního impresionismu, jímž je ovlivněna jeho předválečná tvorba, postupně se přikláněl k realismu. Známý jako krajinář, portrétista a ilustrátor.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 600 Kč