Číslo položky: 9042
popis: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 84 cm, nerámováno, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
5 600 Kč
5 600 Kč
5 100,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |