Číslo položky: 5455
Lázně Luhačovice
popis: Olej na překližce, rozměr 35 x 44,5 cm, signováno vlevo dole V. Nedbal 1946, nerámováno.Motivem obrazu je Společenský dům v Luhačovicích.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
07.11.2017 19:05
1 000,00 Kč | 1.10.2017 20:25:40 |