Jegorov Andrei Afanasievich
Číslo položky: 5454
popis: Tempera na lepence, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole A. Jegorov. Obraz v původním stavu (nečištěno), rám mírně poškozen. Odhadní cena 25 000 - 30 000 Kč
o autorovi: Ruský malíř 1878-1954 žil v Petrohradě později se odstěhoval do Estonska.Jeho malby v tradicích ruské školy jsou zastoupeny v mnoha sbírkách po celém světě..
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč