Číslo položky: 9211
Chrám Sv. Mikuláše na jaře
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |