Kozák Václav
Číslo položky: 9211
Moje sledované obrazy Chrám Sv. Mikuláše na jaře
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
o autorovi: Narodil se 25. 7. 1889 v Kolíně a zemřel 1969.

Malíř krajinář.

Studoval soukromě v malířské škole Ferdinanda Engelmüllera v Praze, později v Mnichově a ve Vídni. Souborně vystavoval ve Vídni, Praze, Pardubicích, Kutné Hoře a v Chrudimi.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč