Číslo položky: 9210
Výhled do kraje
popis: Olej na lepence, rozměry : 36 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |