Číslo položky: 9199
Tvrz u vody
popis: Olej na lepence, rozměry : 38,5 x 51 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
19.11.2019 21:46