Číslo položky: 9198
Zimní cesta se stromy
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry : 26 x 36,5 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč