Číslo položky: 9196
Rybník u Krasoňova
popis: Olej na lepence, rozměry : 30 x 40 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |