Číslo položky: 9195
Podzimní krajina
popis: Olej na lepence, rozměry : 33 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč