Číslo položky: 9194
Krajina s remízky
popis: Olej na lepence, rozměry : 30 x 40 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
19.11.2019 20:10
1 800,00 Kč | 19.11.2019 20:06:54 |