Škrabánek František
Číslo položky: 9192
Moje sledované obrazy Pole s vlčími máky u Čejova
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
František Škrabánek 7.8.1901 (Humpolec) - 3.6.1974 (Herálec na Vysočině) - český malíř krajinář
studoval krajinomalbu na škole prof. Engelmüllera.
V jeho tvorbě převažují motivy z Českomoravské vrchoviny a zimní přírody. Člen Sdružení výtvarných umělců MAROLD,s nimž vystavoval. Vystavoval též v Humpolci 1925 a 1935.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč