Číslo položky: 9192
Pole s vlčími máky u Čejova
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |