Škrabánek František
Číslo položky: 9189
Moje sledované obrazy Kytice lučních květů
popis: Olej na plátně, rozměry : 59 x 50 cm Nově rámováno
František Škrabánek 7.8.1901 (Humpolec) - 3.6.1974 (Herálec na Vysočině) - český malíř krajinář
studoval krajinomalbu na škole prof. Engelmüllera.
V jeho tvorbě převažují motivy z Českomoravské vrchoviny a zimní přírody. Člen Sdružení výtvarných umělců MAROLD,s nimž vystavoval. Vystavoval též v Humpolci 1925 a 1935.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč