Panuška Jaroslav ml.
Číslo položky: 9186
Moje sledované obrazy V Prachovských skalách
popis: Olej na papíru, rozměry : 65 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
o autorovi: (1898 - 1962)
Absolvent UMPRUM v Praze. Žák svého otce Jaroslava Panušky. Věnoval se především krajinomalbě.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč