Panuška Vladislav
Číslo položky: 9181
Moje sledované obrazy U Mužského rybníka
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 49 cm, zaskleno, rok 1922 Nově rámováno
o autorovi: (1902 - 1959)
Narozen 22. 5. 1902 ve Karasově Lhotě.
Malíř krajinář, žák svého otce Jaroslava Panušky. Absolvent uměleckoprůmyslové školy v Praze.

Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 100 Kč