Číslo položky: 9181
U Mužského rybníka
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 49 cm, zaskleno, rok 1922 Nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
5 100 Kč
5 100 Kč
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |